14 gruodžio 2011

Apie. Po truputį.

Pasibaigiau pirmąjį trimestrą universitete. Ir manau kad jau antrame trimestre jau galėsiu jaustis kaip studentas. Šičia tiek daug visko buvo supuolę į vieną, kad spėjau pasidaryti gal šeštadalį to, ką buvau numatęs. Konkrečiau apie rezultatus mano kūrybiniame tiklaraštyje.
Manau kad galiu kažką apibendrinti.

Mokslo kokybe NUCA skųstis net norėdamas negalėčiau. Apie savo užduotis su dėstytojais asmeniškai kalbėjausi gal keturis kartus bet čia jau pats taip nusprendžiau. Dėmesio ir pagalbos galima sulaukti visada, tereikia viso to paprašyti. Iš pradžių buvau labai sužavėtas visa laisve kurią man suteikė. Buvau tiek nepriklausomas jog kažkur pakeliui iškilo klausimas ar verta mokėti nemažus pinigus už visa tai. Todėl susimąsčiau ir keliaudamas tolėliau nusprendžiau daugiau bendradarbiauti su dėstytuvais ir kolegomis. Juolab kad ateityje to dar stipriau prireiks, kai projektai reikalaus darbo su programomis, kurias dar ne visai esu įvaldęs. Kritika, tiksliau sakant pastabos, kurias stengsiuosi išmušti iš visų kam rodysiu savo progresą taip pat bus naudingas dalykas.
Visai sėkmingai pasiduodu dar vienai dresūrai. Pradėjau nuosekliau rašyti kūrybinį tinklaraštį. Čia jie labai skatina atlikinėti paieškas ir domėtis viskuo kas daugiau ar mažiau susiję su mokslais o taip pat pageidauja jog visa tai būtų dokumentuojama internete ir galiausiai pateikiama kaip atsiskaitymo dalis.
Apie visokius dalykus skaičiau ir skaitau bet niekad nieko nesižymėjau ir nerašiau apsvarstymų, bet dabar matau tokios veiklos teikiamą naudą.
Reguliariai lankau figūros piešimą ir norėčiau pasiskirti tam tikras valandas kai auditorijoje prisijungčiau prie tų galingų agregatų ir nuveikčiau kažkiek speed modeling su Zbrush programa.

Mmmm. Darbe sekasi normaliai. Pastebėjau jog vienu metu sustojau progresuoti bet nusičiupau iš bibliotekos knygą apie kavą ir pradėjau didinti žinių bagažą. Nusprendžiau jog turiu daugiau koncentruotis į savo ruošiamos kavos kokybę nes tai atsiliepia bendram kavinės įvaizdžiui.

Hah, sausio 12-19 dienomis būsiu Norvegijoje kur su kompanija tikimės draskyti šviežiai iškritusį sniegą. Sredding powder baby... Ohh yeah!

Komentarų nėra: